EpiQuik Chromatin Immunoprecipitation (ChIP) Kit

Kompletní sada optimalizovaných reagencií určených k provedení imunoprecipitace chromatinu (ChIP) prostřednictvím pohodlného formátu mikrodestiček.

Vyberte variantu produktu

Kód zboží: P-2002-3
96 reactions
24 300 Kč
29 403 Kč s DPH

Po registraci získáte další výhody

EpiQuik™ Chromatin Immunoprecipitation (ChIP) je kompletní sada optimalizovaných reagencií určených k provedení imunoprecipitace chromatinu (ChIP) prostřednictvím pohodlného formátu mikrodestiček. Kit je ready-to-use, obsahuje všechny nezbytné součásti, potřebné k provedení úspěšného ChIP experimentu. EpiQuik™ ChIP kit je určen pro kombinaci specifity imunoprecipitace s kvalitativní a kvantitativní PCR, ChIP-Seq a ChIP-on-chip. Výhody kitu: - Rychlý a snadný postup, mikrodestičkový formát - zvládnete během 5 hodin. - Strip microwell formát činí test flexibilní: vhodný pro manuální nebo high throughput postup. - Kolonky pro izolaci DNA jsou zahrnuty v kitu: šetří čas a práci. - Kompatibilní se všemi aplikacemi založenými na DNA amplifikaci. - Jednoduchý, spolehlivý, konzistentní podmínky testu. - Velmi spolehlivý, konzistentní podmínky testu.

Můžeme Vám pomoci?

S tímto produktem Vám rád technicky i obchodně poradí Robert Čuta

Související odkazy

Vložit komentář

Políčka označená * jsou povinná a je nutné je vyplnit. Email a telefon prosím vyplňte, abychom vás mohli s odpovědí kontaktovat.