ChromaFlash High Sensitivity ChIP Kit (48 reactions) 

ChromaFlash High Sensitivity ChIP Kit (48 reactions) 
Vaše cena bez DPH
20 100 Kč
Vaše cena s DPH
24 321 Kč
Dostupnost
na objednávku
Kód
P-2027-48

48 reactions
ChromaFlash High Sensitivity ChIP Kit (48 reactions) ChromaFlash High Sensitivity ChIP Kit (48 reactions) Přihlaste se a nechte si hlídat dostupnost

Kompletní sada optimalizovaných reagencií určených k provádění chromatinové imunoprecipitace.

ChromaFlash High-Sensitivity ChIP Kit Kit je kompletní sada optimalizovaných reagencií určených k provádění chromatinové imunoprecipitace. Velmi efektivní způsob imunoprecipitace ze savčích buněk nebo tkání. Kit se vyznačuje vysokou specifitou a citlivostí a je vhodný pro selektivní obohacení frakce chromatinu obsahující specifické DNA sekvence. optimalizované komponenty a protokol v kitu snižují nespecifické úrovně pozadí ChIP a umožňují zachycení nízkého množství protein/transkripčních faktorů a zvýšení konkrétního obohacení cílových protein/DNA komplexů. Cílové protein/DNA komplexy připravené ChromaFlash High-Sensitivity ChIP Kitem jsou vhodné pro další aplikace včetně PCR (ChIP-PCR), microarrays (ChIP-on-chip), and sequencing (ChIP-seq).

• Vysoce účinný poměr obohacení - pozitivní a negativní kontrola > 500. Extrémně nízký počet buněk (od 2000 buněk na ChIP reakci), vhodný k obohacení vysoce hojných protein/DNA komplexů.
• optimalizovaný protokol i pufry obsaženy v kitu, umožňují minimální pozadí ChIP reakce a zabraňuje nespecifickému obohacení, čímž zvyšuje citlivost a specifičnost ChIP.
• Zvýšená selektivita a vazebná účinnost protilátek, je dosažená pomocí unikátních chimérních proteinů, obsahujících maximální počet IgG vazebných domén. Protilátky jsou součástí potahu jamek ve stripu. Tento princip umožňuje silnou vazbu jakéhokoliv subtypu IgG protilátek v širokém rozmezí pH, bez ohledu na to, jsou-li v monoklonální nebo polyklonální formě.
• Velmi rychlý postup, ze vstupního chromatinu na ready-to-use DNA eluát za 5 hodin.
• Díky 96-jamkovému formátu je kit velmi flexibilní. (A) k použití manuálně s jednou reakcí; nebo (B) high throughput 24-48 reakcí najednou.
• Široká kompatibilita s downstream analýzami včetně ChIP-PCR, ChIP-on-chip, and ChIP-seq
Dokumenty k produktu:
  • Žádné dokumenty
Dokumenty k produktu:
  • Žádné dokumenty
Epigentek
Epigentek
Epigentek nabízí více než čtyři stovky vlastních produktů v oblasti epigenetického výzkumu a příbuzných oborů.
Odkaz na stránky výrobce: Epigentek

Varianty

 ChromaFlash High Sensitivity ChIP Kit (24 reactions) 
15 200 Kč
na objednávku
ChromaFlash High Sensitivity ChIP Kit (48 reactions) 
20 100 Kč
na objednávku


Mohlo by Vás zajímat