ChromaFlash Chromatin Isolation and Shearing Kit

ChromaFlash Chromatin Isolation and Shearing Kit
Vaše cena bez DPH
11 000 Kč
Vaše cena s DPH
13 310 Kč
Dostupnost
na objednávku
Kód
P-2023-100

ChromaFlash Chromatin Isolation and Shearing KitChromaFlash Chromatin Isolation and Shearing KitPřihlaste se a nechte si hlídat dostupnost

Kompletní sada optimalizovaných pufrů a reagencií, určenou pro izolaci chromatinu nebo DNA-proteinových komplexů ze savčích buněk nebo tkání, v jednoduchém a rychlém formátu. 100 Preperations.

ChromaFlash Chromatin Isolation & Shearing Kit je kompletní sada optimalizovaných pufrů a reagencií, určenou pro izolaci chromatinu nebo DNA-proteinových komplexů ze savčích buněk nebo tkání, v jednoduchém a rychlém formátu. Po izolaci následuje sestřih za použití ultrazvuku. Chromatin připravený touto soupravou je vhodný pro použití v celé řadě chromatin imunoprecipitačních metod. Jedná se o doporučenou metodu získání chromatinu požadovaného v kitu ChromaFlash one-Step ChIP Kit. Připravený chromatin lze použít aplikacích jako in vitro protein-DNA binding assays a nuclear enzyme assays.

Při provádění ChIP, je třeba nejdříve chromatin či DNA-proteinové komplexy v buňkách nebo tkáních, izolovat a sestříhat na požadovanou velikost. ChromaFlash Chromatin Isolation & Shearing Kit řeší způsobené nepříjemnosti a časovou náročnost existujících metod přípravy chromatinu, zavedením následujících funkcí:
• Rychlý postup: celý postup od vzorku buněk/tkání k připravenému sestříhanému chromatinu zabere méně než 2 hodiny.
• Pohodlný a flexibilní: kit je určen pro přípravu jak nativního tak cross-linked chromatinu z jedné vrstvy buněk, buněčné suspenze nebo z tkání.
• Proces stříhání chromatinu je v kitu předem optimalizován pro použití ultrazvuku s různými sonifikačními platformami, včetně vodní lázně na bázi (EpiSonic, Covaris, Bioruptor), sonifikátory na bázi sondy (Branson, Misonix) a metod na bázi enzymů.
VýrobceEpigentek
Dokumenty k produktu:
  • Žádné dokumenty
Dokumenty k produktu:
  • Žádné dokumenty
Epigentek
Epigentek
Epigentek nabízí více než čtyři stovky vlastních produktů v oblasti epigenetického výzkumu a příbuzných oborů.
Odkaz na stránky výrobce: Epigentek
Mohlo by Vás zajímat