ChromaFlash one-Step ChIP Kit (96 reactions)

ChromaFlash one-Step ChIP Kit (96 reactions)
Vaše cena bez DPH
26 000 Kč
Vaše cena s DPH
31 460 Kč
Dostupnost
na objednávku
Kód
P-2025-96

96 reactions


Přihlaste se a nechte si hlídat dostupnost

Kompletní sada optimalizovaných pufrů a reagencií určených k provádění chromatinové imunoprecipitace.

ChromaFlash one-Step ChIP Kit je kompletní sada optimalizovaných pufrů a reagencií určených k provádění chromatinové imunoprecipitace. Kit je určen k selektivnímu obohacení frakce chromatinu obsahujícího specifické sekvence DNA z vyizolovaného chromatinu, s cílem prověřit interakce mezi proteiny a DNA v buňce.

Kit je vhodný k použití s EpiSonic Multi-Functional Bioprocessor 1000 sonifikátorem, nebo jako samostatný kit *. S EpiSonic sonifikátorem jsou sestřih chromatinu a imunoprecipitace optimálně zpracovány současně, čímž se snižuje čas celého procesu (z intaktního vzorku chromatinu k ready-for-use DNA) na méně než 60 minut.
* Samostatný protokol bez EpiSonic 1000 trvá 4 hodiny.

Vlastnosti produktu
Next generation sequencing a microarrays se stávají hlavními technologiemi masivní protein-DNA analýzy. Hlavními rysy těchto technologií jsou jejich rychlost a možnost režimu high throughput .
Být kompatibilní s těmito novými technologiemi, znamená kritickou nutnost rychlého a masivního generování cílového proteinu vázaného na DNA. Ke splnění tohoto požadavku, Epigentek vyvinul ChromaFlash , novou ChIP technologii, kterou integroval do ChromaFlash one-Step ChIP Kitu. Využitím tohoto kitu ve spojení s výkonným sonifikátorem EpiSonic Multi-Functional Bioprocessor 1000, může být sestřih chromatinu a imunoprecipitace provedeny současně, což značně zefektivňuje ChIP v režimu high throughput s mnohem větší účinností.

Výhody kitu:
• Jedná se o nejrychlejší a nejvhodnější metodu ChIP. Celý proces (od intaktního vzorku chromatinu po ready-for-use DNA) trvá méně než 60 minut i s manipulací, která trvá méně než 10 minut. Krátký čas je dosažen díky sestřihu chromatinu a imunoprecipitace v jednom kroce ("one-Step ChIP").
• Díky 96-jamkovému formátu je kit velmi flexibilní. (A) k použití manuálně s jednou reakcí; nebo (B) high throughput 96 reakcí najednou.
• Vysoce účinný poměr obohacení - pozitivní a negativní kontrola > 120. Extrémně nízký počet potřebných buněk (od 10.000 buněk na ChIP reakci).
• Vysoká reprodukovatelnost. Pre-optimalizované podmínky pro ChIP. EpiSonic 1000 zpracovává vzorek v uzavřených lahvičkách digitálně akusticky řízenou reakcí, což činí ChIP konzistentní.
• Široká kompatibilita s downstream analýzami včetně ChIP-PCR, ChIP-on-chip, and ChIP-seq.
VýrobceEpigentek
Dokumenty k produktu:
  • Žádné dokumenty
Dokumenty k produktu:
  • Žádné dokumenty
Epigentek
Epigentek
Epigentek nabízí více než čtyři stovky vlastních produktů v oblasti epigenetického výzkumu a příbuzných oborů.
Odkaz na stránky výrobce: Epigentek

Varianty

ChromaFlash One-Step ChIP Kit (48 reactions)
18 400 Kč
na objednávku
ChromaFlash one-Step ChIP Kit (96 reactions)
26 000 Kč
na objednávku


Mohlo by Vás zajímat