ChromaFlash Plant Chromatin Extraction Kit

Kompletní sada optimalizovaných pufrů a činidel pro izolaci chromatinu nebo DNA-proteinových komplexů z rostlin v jednoduchém a rychlém formátu. 50 extractions.
Kód zboží: P-2022-050
11 800 Kč
14 278 Kč s DPH

Po registraci získáte další výhody

ChromaFlash™ Plant Chromatin Extraction Kit je kompletní sada optimalizovaných pufrů a činidel pro izolaci chromatinu nebo DNA-proteinových komplexů z rostlin v jednoduchém a rychlém formátu. Chromatin připravený touto soupravou je možné použít v celé řadě chromatin imunoprecipitačních metod. Jedná se o doporučený způsob získání chromatinu (Epigentek’s one-hour ChIP method), pro použití v ChromaFlash™ One-Step ChIP Kitu nebo ChromaFlash™ One-Step Magnetic ChIP Kitu. Získaný chromatin může být také použit v jiných aplikacích jako je in vitro protein-DNA binding assays a nuclear enzyme assays.

• Extrémně rychlý postup: celý postup od vzorků rostlin až po ready-to-use chromatin je méně než 2 hodiny.
• Pohodlné a flexibilní: sada je vhodná pro přípravu jak nativního chromatinu tak cross-linked chromatinu z jedné vrstvy buněk čí jejich suspenze nebo z tkání.

Můžeme Vám pomoci?

S tímto produktem Vám rád technicky i obchodně poradí Robert Čuta

Související odkazy

Vložit komentář

Políčka označená * jsou povinná a je nutné je vyplnit. Email a telefon prosím vyplňte, abychom vás mohli s odpovědí kontaktovat.