MethylFlash Methylated DNA Quantification Kit (Colorimetric)

Kompletní sada optimalizovaných pufrů a reagencií určených ke kolorimetrické kvantifikaci globální metylace DNA.

Vyberte variantu produktu

Kód zboží: P-1034-96
96 Assays
20 950 Kč
25 350 Kč s DPH

Po registraci získáte další výhody

MethylFlash™ Methylated DNA Quantification Kit (Colorimetric) je kompletní sada optimalizovaných pufrů a reagencií určených ke kolorimetrické kvantifikaci globální metylace DNA. Specifické měření hladin 5-methylcytosin (5-MC) na bázi ELISA microplate formátu. Ve srovnání s LUMA nebo LINE-1, Alu a LTR-based assays, MethylFlash ™ technologie přímo kvantifikuje skutečnou globální DNA metylaci.
Kit je také speciálně optimalizován pro použití v páru s MethylFlash Hydroxymethylated DNA Quantification Kit (Colorimetric) při simultánní kvantifikaci methylated DNA a hydroxymethylated DNA současně.

Vlastnosti produktu
MethylFlash™ Methylated DNA Quantification Kit (Colorimetric) je dalším krokem ve vývoji našich předchozích Methylamp™ global DNA methylation quantification kitů, zjednodušuje pracovní postupy a zaručuje konzistentní výsledky. Inovativní metoda extrémně snižuje background signály, což eliminuje blokaci a vysoušení destičky. Ve srovnání s metodami na bázi chromatografie, HPLC nebo hmotnostní spektrometrie, tento produkt poskytuje efektivní způsob přesného měření hladiny 5-methylcytosinu, při nízkých nákladech.

Výhody kitu:
• Kolorimetrická assay - jednoduchý postup, pohodlí a rychlost. Celý postup zvládnete během 4 hodin.
• Inovativní složení kitu zajišťuje extrémně nízkou hladinu background signálů, což eliminuje potřebu blokování signálu mikrodestičky - jednoduché, přesné, spolehlivé a konzistentní.
• Vysoká citlivost - detekční limit začíná už od 0,2 ng methylované DNA stačí vám jen 50 ng vstupní genomové DNA.
• Optimalizované protilátky a enhancer zajišťují vysokou specifitu pro 5mC, bez cross-reaktivity s nemethylovaným cytosinem. Žádná nebo jen zanedbatelná cross-reaktivita s hydroxymethylcytosinem v uvedeném koncentračním rozmezí vzorku DNA.
• Univerzální pozitivní a negativní kontroly jsou součástí kitu - vhodné pro kvantifikaci methylované DNA z jakéhokoliv druhu.
• Strip-well microplate formát činí kit flexibilní - manual nebo high throughput analýza.

Můžeme Vám pomoci?

S tímto produktem Vám rád technicky i obchodně poradí Robert Čuta

Tel.: +420 724 392 516

Napište mi

Související odkazy

Global DNA Methylation 5mC Quantification ELISA for Epigenetic Research

Vložit komentář

Políčka označená * jsou povinná a je nutné je vyplnit. Email a telefon prosím vyplňte, abychom vás mohli s odpovědí kontaktovat.