Multipette®E3 Bundle

Multipette®E3 Bundle
Vaše cena bez DPH
20 880 Kč
Vaše cena s DPH
25 265 Kč
Dostupnost
na objednávku
Kód
4987000371

3 režimy, s dobíjecím stojanem


Přihlaste se a nechte si hlídat dostupnost

Multipette představuje dávkovací systém pro opakované pipetování, jestliže je používán ve spojení s odpovídajícím nástavcem (zásobníkem) Combitip plus.
Včetně jedné špičky Combitips každé velikosti.

Multipette E3/E3x v kombinaci s Combitips advanced vytvářejí univerzální dávkovací systém, který funguje na principu pozitivního vytěsňování a umožňuje proto pipetovat jakoukoli tekutinu při zachování nejvyšších norem přesnosti výsledků. Dávkovač s motorovým pohonem umožňuje plnou kontrolu nad pipetovanými objemy, vyšší přesnost a opakovatelnost výsledků při současném snížení fyzické námahy při používání. Repetitivní dávkovací režimy přispívají k omezení únavy uživatele snížením počtu nutných pracovních pohybů: z jednoho naplnění špičky lze dávkovat až stokrát. Systém je nezbytný laboratorní nástroj ideální pro manipulaci se všemi kapalinami, který umožňuje nastavit více než 5 000 různých dávkovacích objemů od 1 uL do 50 ml.Automatické rozpoznávání špiček Combitip: Odpadá nutnost časově náročných výpočtů objemů, což vylučuje nesprávné dávkovací objemy.
• Ergonomický jednotlačítkový ejektor špiček: K obsluze jednou rukou a bezdotykovému odhazování špiček Combitips advanced.
• Nastavení rychlosti: maximální přesnost a prevence proti vyšplíchnutí vzorku díky možnosti programování rychlosti nasávání a dávkování.
• Repetitivní dávkovací režimy: snížení počtu nutných pracovních pohybů uživatele, neboť' z jednoho naplnění špičky lze bez dalšího plnění dávkovat až 100krát .
• Široký rozsah dávkování: 1 uL až 50 ml, umožňuje zpracovávat až 5 000 dávkovaných objemů s přírůstky pouhých 100 nanolitrů.
• Funkce pohánění motorem snižuje riziko lidské chyby na minimum s snižují riziko zranění při opakovaném namáhání (RSI.)
VýrobceEppendorf
Dokumenty k produktu:
Dokumenty k produktu:
Eppendorf
Eppendorf
Eppendorf je výrobce s dlouholetou tradicí v oblasti life science. Nabízí přístroje a spotřební materiál pro manipulaci a zpracování vzorků, buněk a kapalin. Produkty Eppendorf jsou používány ve všech laboratořích a pracovištích, kde je vyžadována přesnost a opakovatelné výsledky.
Odkaz na stránky výrobce: Eppendorf

Varianty

Multipette E3
18 490 Kč
na objednávku
Multipette®E3 Bundle
20 880 Kč
na objednávku
Multipette®E3X
23 610 Kč
na objednávku
Multipette®E3X Bundle
25 430 Kč
na objednávku


Mohlo by Vás zajímat