0,1 ml Low Profile 8-tube strip, Light Frosted, robust

Balení: 120 stripů

Hodí se do téměř všech cyklerů včetně qPCR (fast) modelů schopných pracovat s nízkoprofilovými produkty. Hodí se pro: ABI/LT Fast, Roche ®, Bio-Rad ®, Eppendorf ® a další. Může být použit s EU adaptéry nebo být vložen do určitých rámečků (Shell Frame Grids) a tak se stát destičkou pro některé qPCR přístroje. Pro všechny ABI/LT 0.1 ml cyklery použijte AB19805G, pro Roche LightCycler ® 480 použijte B17489G a pro non skirted destičky použijte B69304. Může být uzavřen jakýmkoli EU 8-cap stripem . Pro qPCR cyklery doporučujeme B57801 nebo B79701-1.

Můžeme Vám pomoci?

S tímto produktem Vám rád technicky i obchodně poradí Robert Čuta

Ceníky a dokumenty

Sterilní vs DNA free

Veškerý spotřební laboratorní materiál od firmy Bioplastics je díky použitým výrobním postupům standardně bez přítomnosti DNA/RNA fragmentů a DNasy/RNasy. Bioplastics deklaruje nepřítomnost DNA/RNA fragmentů a DNasy/RNasy u všech svých výrobků, to je jedna z hlavních podmínek kvalitních výsledků Vašich PCR a qPCR reakcí.

Sterilizace plastů není zárukou dobrých výsledků. Naopak proces sterilizace může plast degradovat či poškodit. Spotřební laboratorní materiál je vyráběn v dostatečné kvalitě a čistotě, aby byl vhodný pro rutinní použití. Sterilizace není podmínkou k dosažení lepších výsledků.

Vložit komentář

Políčka označená * jsou povinná a je nutné je vyplnit. Email a telefon prosím vyplňte, abychom vás mohli s odpovědí kontaktovat.