NGAL ELISA Kit (Human)

NGAL ELISA Kit (Human)
Vaše cena bez DPH
22 700 Kč
Vaše cena s DPH
27 467 Kč
Dostupnost
na objednávku
Kód
KIT036Přihlaste se a nechte si hlídat dostupnost

Souprava je určena pro kvantitativní stanovení NGAL (lipokalinu asociovaného s želatinázou neutrofilů) do 4 hodin.Za normálních podmínek jsou hodnoty NGALu nízké v moči i plasmě, ale stoupají rychle od základní hodnoty v odpověď na poškození ledvin a dosáhnou diagnostikovatelné hodnoty ve velmi krátké době - často i méně než 24 hodin před znatelným zvýšením kreatininu v séru.
Klinické aplikace
Měření NGALu v moči nebo plasmě poskytuje informace o stavu ALS, které jsou třeba pro rychlá rozhodování v klinické praxi, např.v následujících případech:
- monitorování pacientů po kardiovaskulárních operacích
- kriticky nemocných pacientů
- septického nebo hemoragického šoku
- po transplantacích ledvin
- po použití RTG kontrastních látek
- po použití nefrotoxických terapeutických látek
Co je NGAL?
NGAL (lipokalin asociovaný s želatinázou neutrofilů, známý jako lipokalin-2) je malý protein, který se nachází nejen v neutrofilech, ale např. též v renálních tubulech, kde je jeho tvorba výrazně zvýšena při ischemických nebo nefrotoxických poškozeních. Hladiny NGAL stoupají v moči a krvi během 2 hodin od vzniku poškození ledvin. NGAL je proto považován za časný, citlivý a neinvazivní ukazatel akutního renálního poškození.

VýrobceBioPorto
Dokumenty k produktu:
  • Žádné dokumenty
BioPorto
BioPorto
Dánská společnost BioPorto vyvíjí protilátky včetně testů pro diagnostiku s cílem podporovat individuální léčbu pacientů a globálně zvyšovat úspěšnost zdravotnického sektoru.Nejvýraznějšími produkty BioPorto jsou NGAL - marker akutního selhání ledvin (nyní zařazen do seznamu zdravotních výkonů) a MBL - marker snížené imunity.
Odkaz na stránky výrobce: BioPorto
Mohlo by Vás zajímat