Genomic DNA Tissue Kit (400 ul)

Genomic DNA Tissue Kit (400 ul)
Vaše cena bez DPH
14 200 Kč
Vaše cena s DPH
17 182 Kč
Dostupnost
na objednávku
Kód
MGT-02

Genomic DNA Tissue Kit (400 ul)Přihlaste se a nechte si hlídat dostupnost

96 vzorků

Cartridge kód 401
Trvanlivost kitu je 12 měsíců.
Doba izolace je 33 minut pro 400 ul vzorek + čas potřebný k homogenizaci vzorku, odstranění parafinu…
Tento kit je optimalizovaný k izolaci celkové DNA (včetně genomové, mitochondriální a virové DNA)z různých vzorků živočišných tkání nebo buněk pomocí izolátoru MagCore HF 16/Plus a Magnesia 16. Dodávané filtrační kolonky mohou přefiltrovat váš vzorek tkáně nebo stěru a zabránit možnému ucpávání špiček. Tato metoda izolace používá předplněné cartridge i Proteinazou K, chaotropními solemi a guanidin hydrochloridem k lyzaci buněk a degradaci proteinů. Čistá DNA je přibližně 20-30 kb dlouhá a vhodná pro PCR a další enzymatické reakce.
Tento kit a protokol lze využít na následující typy vzorků: živočišné tkáně, stěry, krevní skvrny a zaparafinované vzorky. Kit obsahuje všechny nezbytné reagencie a spotřební materiál pro automatickou izolaci DNA pomocí magnetických kuliček. Reagencie jsou předpipetované do cartridge, které se umísťují do izolátoru.
VýrobceRBC
Dokumenty k produktu:
Dokumenty k produktu:
  • Žádné dokumenty
RBC
RBC
Společnost RBC Bioscience (Taiwan) vyrábí známé a spolehlivé plně automatické izolátory MagCore. Zákazníkům nabízí kompletní řešení pro izolaci DNA/RNA z různých typů vstupních materiálů (plná krev, tkáně, virová DNA/RNA, parafinové bločky a další).
Odkaz na stránky výrobce: RBC
Mohlo by Vás zajímat