DNA/RNA UV dekontaminační box UVT-S-AR

Vaše cena bez DPH
93 800 Kč
Vaše cena s DPH
113 498 Kč
Dostupnost
na objednávku
Kód
BS-040107-AAA

DNA/RNA UV dekontaminační box UVT-S-ARDNA/RNA UV dekontaminační box UVT-S-ARPřihlaste se a nechte si hlídat dostupnost

Laboratorní DNA/RNA UV-cleaner box, UVT-S-AR určený pro laboratoře s požadavkem na DNA/RNA dekontaminaci pracovního prostředí. Jedná se o nový model navržený pro umístění pracovních nástrojů a dalších doplňků potřebných k práci přímo v boxu.

 

Konstrukčně je stolní model UVT-S-AR zhotoven ze skla pokrytého filmem chránícím před UV, kostra boxu a pracovní plocha je vyrobena z oceli. Přední ochrannou část je navíc možno nastavit do tří poloh. Celková pracovní plocha je dvakrát větší než u modelu UVC/T-M a umožňuje tak pohodlnější práci v boxu.  
 
Box UVT-S-AR má dvě 30W UV-lampy umístěné v horní části boxu podstatně snižující úroveň kontaminace během expozice UV zářením (běžná expozice 15-30 min.). Bílá 30 W lampa osvětluje pracovní plochu a poskytuje dobré podmínky pro vizuální kontrolu prováděných činností. Digitální časovač umožňuje nastavení délky UV-expozice.  

Model UVT-S-AR má navíc UV recirkulátor, chránící uživatele před přímým UV zářením během DNA dekontaminační operace. UV recirkulátor se skládá z UV lampy, ventilátoru a prachového filtru umístěného do speciálního boxu, čímž se zvyšuje (až 1000x) účinnost UV záření při DNA inaktivaci. Pomocí UV recirkulátoru se vymění objem vzduchu v boxu až 100x za hodinu a jsou tak vytvořeny maximální aseptické podmínky uvnitř boxu. Člověk pracující v boxu není při zapnutém UV recirkulátoru vystaven UV-expozici.  
 
UVT-S-AR box je doporučen pro práci v laboratořích působících na poli DNA analýz, genetického inženýrství, molekulární biologie.  
 
Výhody
• bez HEPA filtrů  
• ozón FREE UV dekontaminace  
• dlouhá životnost UV lamp (až (8000hodin)  
• nízká hlučnost a spotřeba el. energie  
• kompaktní, stolní přístroj  
 

Parametry

Zdroj UV TUV – 2 x 30W, 253.7 nm, ozon-free
UV recirkulátor 30W, účinnost 99% za 1 hod
Zdroj světla TLD 30W
Materiál stěn UROGLASS
Síla stěn boční stěny 4 mm, vrchní stěna 8 mm, přední stěna 5 mm
Optická prostupnost 95%
UV ochranná folie 4 MIL Clear
UV ochrana > 96%
El. zásuvky uvnitř přístroje 3x
Časovač UV-expozice 0 - 24 hod / non-stop
Rozměry pracovní plochy           1210 x 500 mm
Rozměry přístroje    1250 x 600 x 590 mm 
Hmotnost (kg) 58
Dokumenty k produktu:
Mohlo by Vás zajímat