3diag - U-A1M - Tia

3diag - U-A1M - Tia
Vaše cena bez DPH
8 550 Kč
Vaše cena s DPH
10 346 Kč
Dostupnost
Skladem 1 ks
Kód
TD-42831


Souprava pro stanovení alfa-1 mikroglobulinu (A1m) na rutinních biochemických analyzátorech.

 

Za normálních podmínek, podobným způsobem jako jiné mikroproteiny, je A1m téměř úplně reabsorbován ledvinovými tubuly a pouze velmi malé množství je vyloučeno močí. Zvýšení koncentrace v moči tedy svědčí pro léze proximálního tubulu a/nebo tubulární dysfunkci. Zvýšená rychlost vylučování může naznačovat tubulární poškození spojené s renální tubulointersticiální nefritidou nebo tubulární toxicitou v důsledku expozice nefrotoxickým lékům nebo těžkým kovům. Glomerulonefropatie a renální vaskulopatie jsou také často spojeny s koexistujícím tubulárním poškozením, a tak mohou vést ke zvýšené exkreci. Zvýšená hodnota A1m u pacientů s infekcemi močových cest může znamenat postižení ledvin (pyelonefritidu). A1m je považován za dobrý marker tubulární dysfunkce kvůli své poměrně konstantní rychlosti produkce a stabilitě v moči, dokonce i při změněném pH.

A1m lze využít jako diagnostický marker preeklampsie. Oxidační stres ve tkáni placenty spouští endogenní syntézu a koncentraci tohoto proteinu v plazmě.

Aplikace na běžně používané biochemické analyzátory k dispozici (Advia®, Alinity C, AU®, Atellica™, cobas® C, Optilite®, Mindray a další).

VýrobceTrimero
Dokumenty k produktu:
Dokumenty k produktu:
  • Žádné dokumenty
Trimero
Trimero
Trimero je výrobce produktů pro klinické laboratoře.
Odkaz na stránky výrobce: Trimero
Mohlo by Vás zajímat