384 jamková destička, Ultra Clear, natural

Balení: 40 destiček
Kód zboží: B70515
3 520 Kč
4 259 Kč s DPH
Při koupi 8 a více kusů sleva 10%

Po registraci získáte další výhody

Tato vynikající 384 jamková EU destička s okrajovým límcem je určena pro standardní 384 cyklery a plně optimalizovaná pro robotické aplikace. Umožňuje práci s malým objemem a vysokou průchodností. Dá se použít v mnoha cyklerech s 384-ti jamkovým blokem. Desky jsou pevné, ploché a stohovatelné. Uzavření pomocí EU těsnící fólie (157300 nebo 157200).

Můžeme Vám pomoci?

S tímto produktem Vám rád technicky i obchodně poradí Robert Čuta

Ceníky a dokumenty

Sterilní vs DNA free

Veškerý spotřební laboratorní materiál od firmy Bioplastics je díky použitým výrobním postupům standardně bez přítomnosti DNA/RNA fragmentů a DNasy/RNasy. Bioplastics deklaruje nepřítomnost DNA/RNA fragmentů a DNasy/RNasy u všech svých výrobků, to je jedna z hlavních podmínek kvalitních výsledků Vašich PCR a qPCR reakcí.

Sterilizace plastů není zárukou dobrých výsledků. Naopak proces sterilizace může plast degradovat či poškodit. Spotřební laboratorní materiál je vyráběn v dostatečné kvalitě a čistotě, aby byl vhodný pro rutinní použití. Sterilizace není podmínkou k dosažení lepších výsledků.

Vložit komentář

Políčka označená * jsou povinná a je nutné je vyplnit. Email a telefon prosím vyplňte, abychom vás mohli s odpovědí kontaktovat.