Hlubokomrazící box Innova U101, skříň

Objem 101 litrů, izolace Vacupor NT.
Kód zboží: U9420-0001
Běžná cena: 179 290 Kč Vaše cena: 170 326 Kč 206 094 Kč s DPH
Sleva 5%

Po registraci získáte další výhody

Kvalitní mrazící box firmy NBS, která se konstrukcí těchto přístrojů zabývá přes 20 let. Tento typ mrazáku zahrnuje technologii Vacupor NT-izolace stěn pomocí vakua. Při zachování vnějších rozměrů je vnitřní prostor o 30% větší - umožňuje ukládání většího množství vzorků. Patentovaná technologie chlazení dovoluje snížit dobu práce kompresorů o 40-50%. Dosahuje teploty při zamražení až -86°C. Po krátkodobém otevření dveří nastaví bleskurychle jmenovitou teplotu. Speciální těsnění předních dveří. Vnitřní dveře a kryty zásuvek jsou ze speciálního materiálu - šetří energii a chrání kvalitu vzorků. Uzamykatelné dveře mrazáku.
Nastavení teploty zabezpečeno čtyřmístným PIN kódem.
Optický a akustický alarm hlásí odchylky teplot, výpadek proudu, vybité baterie, ucpaný filtr a chybu v nastavení systému.
Speciální ochranný kryt proti svévolnému pokusu vypnout přístroj.
Automatický restart přístroje po obnovení dodávky proudu.
Náhradní baterie umožňuje při výpadku proudu nastavení hodnot systému a spustí alarm. Na přání dodáme CO2 a LN2 nahradní systémy na překlenutí doby výpadku proudu. Na vyžádání propojení s externími systémy alarmu.
Výhody modelu INNOVA - dvoukaskádový systém propojení dvou kompresorů = úspora el.energie a dále speciální mikroprocesor eliminující kolísání proudu v soustavě napájení.
K dispozici dva body na připojení zdroje CO2 a N2.

Parametry
Obsah (l) 101
Počet 5 cm vysokých krabiček 60
Teplota od (°C) -86
Teplota do (°C) -50
Hmotnost (kg) 116
Rozměry vnitřní v x š x h (cm) 64 x 48 x 33
Rozměry vnější v x š x h (cm) 83 x 90 x 56,6

Můžeme Vám pomoci?

S tímto produktem Vám rád technicky i obchodně poradí Břetislav Bavlnka

Hlubokomrazící boxy Innova

Vložit komentář

Políčka označená * jsou povinná a je nutné je vyplnit. Email a telefon prosím vyplňte, abychom vás mohli s odpovědí kontaktovat.